Cengiz Tur Ülkemiz Turizm ve Taşımacılık sektöründe yenilikçi Hizmetler geliştirmek ve başarı ile uygulamak üzere kurulmuştur. 1994 yılından beri CENGİZ TUR olarak Personel taşımacılığı yoluyla başladığı hizmetlerine Okul Servisi ve Turizim taşımacılığı, evden eve nakliye, araç kiralama ve uluslararası taşımacılık hizmetleri de vermeye başlamıştır. Firmamız kendisini sürekli olarak geliştirip Kurumsal ve Kalite tescil belgeleri alarak hizmetlerine devam etmektedir.
Konıusunda uzman kadrolarla yapılan Taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyet ve titizlik Cengiz Tur markasına duyulan güvenin diğer ana unsurları olmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar, Türkiye çapında yüzlerce seçkin Firma, Okul, Kolej, Dershane, Turizm Firması tarafından tercih edilmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamızın; Servis taşımacılığı konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.

DİNAMİK VE YENİLİKÇİ
Dinamik ve yenilikçi anlayışı ile ihtiyaçlara yönelik yeni hizmet vermede sürekli evrim geçiren firmamız, Dünya taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, fuar ve seminerler vasıtası ile kendisini sürekli güncellemektedir. Başarısı işbirliği ve birbirinden öğrenmekten, yapısal gelişmelerden, yeni hizmet tekniklerinin bünyeye kazandırılmasından ve inatçı ar-ge çalışmalarından geçmektedir.

KURUMSAL KALİTE
Kurumsal kalite ve hizmet anlayışımız; hizmet noktasından başlayıp, müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan eksen üzerinde odaklanmıştır. “zamanında ve problemsiz bir şekilde hizmet” ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla hizmete aldığı araç ve hizmeti, uzman kadrosu ile birlikte yüksek bir titizlikle incelemektedir. Sahip olunan yönetim anlayışı aynı titizliği müşterilerine sunduğu hizmetlerinde de, kaliteden ödün vermeden bölgesinde lider, küresel ekonomide etkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

ÇALIŞANLAR ARASI SAYGI
Çalışanlar arası karşılıklı saygı ve güvene dayalı açık iletişim ve işbirliği ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması üst düzey hedeflere ulaşma sonucunu ortaya çıkarmaktadır. Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız.

HEDEFİMİZ İNSAN VE ÇEVRE
Hedefimiz insanı, çevreyi ve sosyal hayatı temel alan projelerle teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak insanlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Güçlü müşterilerimiz, sektör deneyimimiz ve prensiplerimize olan bağlılığımızdan aldığımız güvenle, her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine ideal çözümler sunmanın yanısıra, gelişmeye açık bir şirket olmanın mutluluğunu da yüreğimizde hissediyoruz... Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimize en avantajlı hizmetleri sunabilmek, ilerleyen günlerde de sizlerin karşısına yeni hizmetlerle ve daha bir çok kolaylıklarla çıkmak için çalışıyoruz..